Cluburi

Asociatia Clubul Sportiv Nautic Hunedoara

asociatie_default_5

Hunedoara, Bdul.Republicii nr.5, bl.4, sc.B, et.4, ap.16

Persoană contact: Roxana Gherghescu

Telefon: 0744.310.886, Email: roxana@metalrom.ro


Asociatia Clubul Sportiv Racketlon

racketlon

Bucuresti, sector 2, strada Lirei nr.15, bl.1, sc.B, et.3, ap.8

Persoană contact: Radu Ionescu

Telefon: 0744.668.855, Email: radu.ionescu@negociere.ro


Asociatia Clubul Sportiv Remat Calarasi

asociatie_default_5

Calarasi, strada Ing.Coarna Teodor nr.12, et.1, ap.3

Persoană contact: Ștefan Cios

Telefon: 0744.310.886, Email: stefan.cios@frsquash.ro


Asociatia Clubul Sportiv Squash Bucuresti

sigla mare1

Bucuresti, sector 1, strada Alexandru Constantinescu nr. 22

Persoană contact: Florin Vasile

Telefon: 0723.244.110, Email: florin.vasile@frsquash.ro


Asociatia Clubul Sportiv Squash Covasna

Untitled

satul Arcuş, Com. Arcuş, nr. 275, jud. Covasna

Persoană contact: Hunor Bara

Telefon: 0742.500.016, Email: bara_hunor87@yahoo.com


Asociatia Clubul Sportiv Squash West Side

westside

Constanța, Bdul Aurel Vlaicu nr.220, spatiul B61-63, judetul Constanța

Persoană contact: Ilie Bănică

Telefon: 0744.313.242, Email: bs_ilie@yahoo.com


Asociatia Clubul Sportiv Tenis Masters

asociatie_default_5

Bucuresti, sector 5, strada Cedrilor nr.5B

Persoană contact: Alexandru Pop Moldovan

Telefon: 0733.991.722, Email: popicatenis@yahoo.com


Asociatia Clubul Sportiv We Play

weplay

Brasov, strada Turnului nr.5, judetul Brasov

Persoană contact: Emil Mailat

Telefon: 0729.227.700, Email: email.mailat@weplay.ro


Asociatia Tenis Club Bucuresti

asociatie_default_5

Bucuresti, sector 1, strada Stirbei Voda nr.170, bl.G10,AP.7

Persoană contact: Ana Pescariu

Telefon: 0730.900.031, Email: ana.pescariu@pescariusports.ro


Asociatia Valahia Club Sportiv

asociatie_default_5

Bucuresti, sector 4, strada Huedin nr.6, bl 1/2 , sc.E.Et.8, ap.211

Persoană contact: Emanoil Anghel

Telefon: 0720.700.739, Email: e.anghel@aerosquash.ro


Asociatia Club Sportiv Helios
logo_helios_squash

Timisoara, str. Alexandru Macedonski nr. 18, Jud. Timis

Persoană contact: Daniel Sima

Telefon: 0744.338.233, Email: squash@helios-sport.ro


Asociatia Transylvanian Tennis Club

ttt

Judetul Harghita, Miercurea Ciuc, Str. Campul Mare nr. 47

Persoană contact: Laszlo Szasz

Telefon: 0755.355.794 , Email: ttclubinfo@gmail.com


Asociatia Pro Squash Romania

prosquash

Judetul Cluj, Cluj Napoca, Str. Eugen Ionescu nr. 75F, ap. 4

Persoană contact: Sebastian Baciu

Telefon: 0736.135.135 , Email: sebastian@prosquash.ro


Club Sportiv squashTM

asociatie_default_5

Județul Timiș, Timișoara, Str. Lev Tolstoi nr. 1A, ap. 1

Persoană contact: Anca Ștefancu

Telefon: 0747.059.199, Email: contact@squashTM.ro


ACS Știinta București

asociatie_default_5

Județul Ilfov, București, Splaiul Independenței nr. 313, Rectorat Politehnică

Persoană contact: Victor Mihăilescu

Telefon: 0752033786, Email: victor@stiintabucuresti.ro

Cerere afiliere club (PDF)